Hospodářská zvířata

SANDEZIA® Suchá dezinfekce

je přípravek určený k dezinfekci a k hygienické ochraně dobytka. Poskytuje BEZPEČNOST a MAXIMÁLNÍ OCHRANU před bakteriemi, viry, parazity a houbami. Ničí larvální stádia much a jiného hmyzu a tím výrazně redukuje jejich počet. SANDEZIA funguje zejména ve vlhkých prostorách. Intenzivně vysouší vlhkou podestýlku, zabraňuje přeměně močoviny na čpavek a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH, čímž brání rozvoji patogenních mikroorganismů.

SANDEZIA má inhalační účinek, který pomáhá vyčistit dýchací cesty zvířat. Bylo prokázáno, že zlepšuje účinky chovu díky lepšímu okysličení zvířat a sníženému množství stravitelných toxických látek. Přípravek by měl být používán pravidelně a v případě rizika infekčních chorob, např. V perinatálním období, při odstavu zvířat od jejich matek a jejich přesunu do jiných místností.

Při použití produktu není načasování poražených zvířat irelevantní, protože není uloženo v organismu zvířat. Ani po konzumaci přípravku zvířaty nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky – je vyroben na bázi minerálů. Produkt lze použít v přítomnosti zvířat. Vhodný k dezinfekci prostředků pro přepravu zvířat a zařízení na výrobu krmiv. Přípravek lze použít na všechny typy podlah, podestýlky, rošty a podlahy.

SANDEZIA zvyšuje obsah sloučenin dusíku v hnoji a kejdě, což má za následek zvýšení výnosů při použití takového přírodního hnojiva.

Výhody používání SANDEZIE

SANDEZIA je účinná proti následujícím mikroorganismům:

Salmonella Enteritidis (Salmonella), Escherichia coli (bakterie E.coli), Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok), Erysipelothrix rhusiopathiae (Rose caprinus), Streptococcus (Streptococcus), Haemophilus influenzae (chřipka) (Coronaviruses), Parvovir, Aspergillus), Chlamydiae (Chlamydia), Clavibacter michiganensis, Pseudomonas, Pasteurella, FMDV (virus slintavky a kulhavky), Mycoplasma, Brucella, ADV (virus Aleutian choroby).

 

SANDEZIA pro všechny druhy hospodářských zvířat

Chcete-li se dozvědět více, vyberte typ zvířete v menu.