Králíci

SANDEZIA® Suchá dezinfekce

je přípravek určený k dezinfekci a k hygienické ochraně králíků.

Poskytuje BEZPEČNOST a MAXIMÁLNÍ OCHRANU před bakteriemi, viry, parazity a houbami. Ničí larvální stádia much a jiného hmyzu a tím výrazně redukuje jejich počet. SANDEZIA funguje zejména ve vlhkých prostorách. Intenzivně vysouší vlhkou podestýlku, zabraňuje přeměně močoviny na čpavek a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH, čímž brání rozvoji patogenních mikroorganismů.

SANDEZIA chrání před:

Snižuje:

Použití SANDEZIE zlepšuje strukturu srsti.

Použití:

Jednou týdně rovnoměrně posypte dezinfikovaný povrch dávkou 50 g/m². Pokud s použitím přípravku SANDEZIA začínáte, měli byste první tři dny aplikovat posyp v množství 50 g/m² denně, poté již opakovat jen jednou týdně. Dezinfekci lze provádět za přítomnosti zvířat. 50 g přípravku odpovídá hrsti dospělého člověka.

Před položením steliva naneste na podlahu 50-100 g/m² přípravku (v závislosti na hloubce steliva) a poté vždy jednou týdně posypte stelivo 50 g/m².

V případě rizika onemocnění se doporučuje používat dezinfekci častěji, například 2-3krát týdně v celém kotci, zejména v blízkosti míst, kde je krmivo a voda.

K dezinfekci stěn a těžko přístupných míst pomocí vodní suspenze rozpusťte 1 kg přípravku v 1,5 l vody. Spotřeba prášku je 1kg/15m².