Ovce a kozy

SANDEZIA® Suchá dezinfekce

je dezinfekční prostředek určený k hygienické ochraně ovcí a koz.

Poskytuje BEZPEČNOST a MAXIMÁLNÍ OCHRANU před bakteriemi, viry, parazity a houbami. Ničí larvální stádia much a jiného hmyzu, čímž se výrazně snižuje jejich počet. SANDEZIA funguje zejména ve vlhkých místnostech. Intenzivně schne mokrou podestýlku, brání přeměně močoviny na čpavek a uvolňování škodlivých plynů. Přípravek udržuje nízké pH, čímž brání rozvoji patogenních mikroorganismů.

SANDEZIA chrání před:

Snižuje:

Použití přípravku SANDEZIA účinně řeší problém hniloby nohou u ovcí a koz.

Použití:

Jednou týdně rovnoměrně posypte dezinfikovaný povrch v dávce 50 g / m2. Pokud používáte SANDEZII poprvé, první tři dny byste měli kropit 50 g / m2 každý den, poté jednou týdně. Dezinfekci lze provádět v přítomnosti zvířat. Hrst dospělého obsahuje asi 50 g přípravku.

Před položením steliva naneste 100 g / m2 přípravku, poté 50 g / m2 jednou týdně a posypte jej na hluboký vrh. To je velmi důležité zejména pro kotě ovce.

V případě rizika onemocnění se doporučuje používat přípravek SANDEZIA častěji, např. 2–3krát týdně v celém kotci, zejména v blízkosti míst, kde se krmí krmivo a voda.

K dezinfekci stěn a těžko přístupných míst pomocí vodní suspenze rozpusťte 1 kg prášku na 1,5 litru vody. Spotřeba 1 kg / 15 m2 povrchu.